Vysoká kvalita pre BenQ W1100 W1200 W1200+ Originálne lampy P-VIP 230/0.8 E20.8 5J.J4G05.001 projektor žiarovka 180 dní záruka


Štítky: 720p mini projektor, prenosné divadlo, sony vpk, mini projektor usb, ipico projektor, filmový projektor, lcd panel hranol, kompaktný projektor, byintek mini projektor, led projektor yg300.

€63.96
 • Skladom
 • w1164


Naše výhody:

1 zaručujeme, že všetky LÚMENOV kompatibilné lampy sú nainštalované s PÔVODNOU HORÁKY vo vnútri, tak to bude mať najlepší výkon.

2,súčasne, máme záruka 6 mesiacov pre lampy.Sme predali veľa projektor svietidlá do nášho clents z celého sveta, s dobrou reputáciou.

O zľavy:

Milý priateľ, ak si kúpite produkt znova v našom obchode po 3 mesiace od prvej objednávky, môžete nás kontaktovať, poskytneme vám 15% zľavu.Túto zľavu je len pre starých zákazníkov.

Detaily produktu:

Lampa model: 5J.J4G05.001 / P-VIP 230/0.8 E20.8 výkon: 230W práce pre Benq: W1100, W1200+, W1200. atď

pracovný životnosť: cca. 2000-3000hrs

Doručenia: 1-2 pracovných dní

Záruka: 180 dní

Typ lampy: 100% ORIGINÁLNE lampy s bývaním

Udržanie životnosti lampy:

1. Prepínanie napájania pozornosť objednávky.

Normálne, keď sme sa zase o projektor, by ste mali zapnúť napájanie prvý, a potom stlačte a podržte tlačidlo ŽIAROVKA ukazovateľa v projektora ovládacom paneli, kým sa zelené svetlo, nebliká.Vypnutie nie je možné priamo odrežte napájania, ale najprv by podržte LAMPA indikátor, kým zelené svetlo nemá blesk, projektor chladiaci ventilátor zastaví otáčanie a nakoniec odrežte napájania.Takže právo prepínač projektora napájanie na životnosť lampy a projektora internej časti život veľký vplyv.

2. Spínacie interval by mal byť približne 5 minút.

Pretože projektora napájanie pomocou proporcionálneho pulzne šírková modulácia spôsob siete buck a regulátor napätia, stály výkon spracovania, a pri riešení týchto odkazov, projektor napájaniu pomocou vypínača napájania a transformátor bude pracovať v vyššia frekvencia, prepnite do časté zapínanie proces sa prirodzene objavujú značné straty prepínač, tieto straty budú prevedené do tepla vyžarovaného von, tak, aby sa teplota vo vnútri projektor, plus žiarovku sám vydáva Teplo, ktoré sa zbierajú v projektor vnútri malom priestore, to bude jednoduché, aby sa žiarovka výbuchu jav.Okrem toho, časté spínanie napájania, ale aj na projekčné lampa produkovať veľký vplyv na aktuálne, projekčnej lampy bude veľmi ľahko poškodenie.Aby sa zabránilo škodám na tieto žiarovky, sme snažte sa chcete projektor často, ale tiež si pamätám, že po vypnutie projektora ak chcete reštartovať, musíte počkať, pacient asi 5 minút.

3. Nemajú prácu viac ako štyri hodiny každý čas.

Ak projektor lampa na dlhý čas na prácu, projektor interného zobrazovací systém môže vyžarujú veľa tepla, tieto tepelné bude viesť k projektoru vnútri rýchle zvýšenie teploty, pretože projektor svietidlo nástenné quartz pod vysokým teplotných podmienok bude vyrábať devitrification Jav, čo v bielej škvrny, takže veľa odolnosť voči zastaviť prieniku svetla, tak, že lokálna abnormálne teplota zvyšuje, a tak zapríčiniť ďalšie rozšírenie devitrified oblasti, tak, aby jas prudkým poklesom, a môže viesť k žiarovka výbuchu.Preto, pokiaľ je to možné, musíme venovať pozornosť nechajte projektor zakaždým práce nemôže trvať viac ako štyri hodiny.

Package detaily:

Posilniť balení, aby nedošlo k poškodeniu výrobku pri preprave, prosím, nebojte sa.

Podrobnosti zásielky: Budeme loď do 1-2 pracovných dní po tom, čo sme dostali objednávku .www.sarisanci.sk : To bude potrebné, colný poplatok , závisí to od toho, zvyky svojej krajiny E-packet: To potrebujete dlhší čas , a sledovanie imformation bude mať oneskorené.Na ruskej : Vaše celé meno je potrebná .vrátane meno+stredné meno+priezvisko , DHL ,UPS ,FEDEX ,TNT nie sú k dispozícii pre ruský , ak chcete, rýchle dodanie zvoľte si, prosím, E-EMS .Na Brail : Prosím, láskavo povedzte nám svoje CPF NIE, môžete si vybrať DHL,UPS,TNT,FEDEX .

Vrátenie a Politík: z akýchkoľvek dôvodov vrátiť produkt ,prosím kontaktujte nás na váš prvý čas, než si dať sporu alebo nám negatie spätnú väzbu .Tovar, ktorý je poškodený alebo chýba komponent je nevratný Kupujúci by mal mať expedičný poplatok pri týchto dôvodov na vrátenie happaned, 1. Zákazníci kúpili to, čo oni nie sú predpokladajme, že chcete kúpiť alebo nie, ako to (non-problémy s kvalitou) 2. Tovar je už mimo záruky exspirácie, ktorý je 180 dní od kupujúci získať na čítanie.


 • Lampa Model: 5J.J4G05.001
 • Typ Lampy: 100% Originálne lampy s bývaním
 • Dodanie: 1-2 dni
 • Pre BENQ: W1100, W1200+, W1200. atď
 • Moc: P-VIP 230/0.8 E20.8
 • Číslo Modelu: 5J.J4G05.001
 • Záruka: 180 Dní
 • Životnosť Lampy: 2000-3000 Hodín
 • Názov Značky: LÚMENOV&OEM
 • Používa sa pre: Domov, vzdelanie, obchod, škola


Napísať recenziu

Súvisiace produkty