40 mm*66M 0.06 mm Hrubé jednostranným Adhension Izolované Mylar Pásky pre lítium-iónové batérie, Balenie, Transparentné


Štítky: soubenir batman narodeniny, vybavenie daihatsu trius, western vancouver island, žena copu účes, biela čierna pánske bundy, žena lacoste polo tričko, dámske pyžamo dlhé veľkosť, western televízne relácie netflix, samsung s9plus doske.

€9.42
  • Skladom
  • w1471


40 mm*66M 0.06 mm Hrubé jednostranným Adhension Izolované Mylar Pásky pre lítium-iónové batérie, Balenie, Transparentné

Na predaj je 1 role pásky, prosím, vybrať si správnu farbu, ktorú potrebujete.

Šírka: 40mm Dĺžka: cca 66 m Hrúbka: cca 0.06 mm

Viac ako 2 ks v 1 kúpiť si viac ako 5% z Moe kúpiť získať ďalšie zľavy, veľké quanity, prosím, kontaktujte.Poplatok za prepravu s online sledovanie Č. 48 hodín lode von

mnoho farieb pre váš výber.Vysoká teplota, napätie odolať.Oheň dôkaz, anti lepidlo voľné, anti rozpúšťadlá, starnutiu odolnosť.Široko Použitie pre elektronickom priemysle, izolačné pack pre transformátory, motory, kondenzátor, cievka a dual-frekvencia napájania

Ideálne pásky aplikácii teplota 70°C do 100°C 21°C to38°C).Ak chcete získať optimálnu priľnavosť, lepenie povrchy musia byť čisté, suché a dobre zjednotené.Pevnosť je závislá na množstvo lepidla-na-povrch kontakt vyvinuté.Firma prítlačný pomáha rozvíjať lepšie lepidlo kontakt a zlepšuje pevnosť.

DÔLEŽITÉ!Picutre len pre referenčné, naozaj páska je podľa skutočná šírka pásky, vďaka.Žltá časti na obrázku je pre pomôcť odfotiť, nie sú zahrnuté do predaja.Môžeme znížiť, ako svoju požiadavku iné šírky.Vysekávanie prijať s MIN.

1x pásky


  • Názov Značky: RP Spoľahlivé
  • Číslo Modelu: Mylar Pásky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty