50g 63-80 g 100 g mesiac tortu tácok balenie krabíc, plastové dno priehľadný kryt 95 do 100 sady


Štítky: galaxy karamel tortu, tortu stojan sklenený kryt, pokrytie európskeho tortu, s10 kryt tortu, galaxy rozmliaždeniu tortu, a5 tortu prípade, samsung a8 tortu, úplné pokrytie tortu make-up, tortu s8 kryt, kryt česť 7c cupcake.

€22.14
 • Skladom
 • w159


Neobsahuje žiadne tesnenia, neobsahuje žiadne dekor

Počet bodov za počítač, nemôže byť 100% presné, okolo 50. Myseľ pozor, výstrel

veľkosť: priemer cca 5,5 cm*5,5 cm*3.8 cm

Neijing o: 4,7 cm*4,7 cm

Môžete dať 1 pusinky, alebo vaječný žĺtok pečivo, alebo štvorec veľkosti 50g alebo okrúhly mesiac koláče

Pretože kryt je plastový priehľadný kryt, tak ťažké, aby sa zabránilo v doprave processcaused extrúznou, deformácia, ale neovplyvňuje možnosť používania, zahrnuté obrázok zobrazuje sa na pravej strane, budeme sa snažiť znížiť aby sa tak stalo, ale stále sa nedá vyhnúť, ak si mysli, pleasetake pozor!Ďakujeme

Môžete použiť nasledujúce pole a podpora

Poznámka :1, je potrebné dávať pozor na rôzne formy môžu len zápas rovnakej špecifikácie Motív.Ako 10 mesiac tortu formy len s 10 Motív oh, v záujme zníženia problémov začínajúceho kupujúcich, sme ako pro s množstvom vyhovuje.

2, 50 gramov mesiac tortu formy vyrobené z mesiaca koláč je 4,5 cm v priemere, a výška je asi 3 cm.Až do 4 cm. 3, vezmite Prosím na Vedomie: náš y ellow Motív , červený Motív , biely Motív , nie je možné miešať s ostatnými .Len istý tvar , tú istú farbu ako gramov , výrobcovia, ako formy môžu byť použité v spojení s .

prosím, nevkladajte plesní v biolling vody , plastové bude šrotu pri plnení boilling vody.

Mesiac tortu vyrobené z 63 gramov je 5 cm v priemere, a výška je približne 3 cm až 4 cm. 75 g vyrobené z mesiaca tortu kruh s priemerom 5.8 cm, výška je približne 3 cm až 4 cm.Priemer mesiaca tortu vyrobené z 125 gramov je 7 cm.Výška je približne 3 cm až 4 cm

50 g kolo push mesiac tortu formy , môže dosiahnuť 10 koláče 1 kg .Okrúhly mesiac koláč je 4,5 cm v priemere .Výška 2,5 cm .

100 g kolo push mesiac tortu formy 1 libier môže uskutočniť päť koláče , okrúhly mesiac tortu je 6,5 cm v priemere , 2,5 cm výšky .

125 g kolo push mesiac tortu formy 1 libry, aby štyri torty , okrúhly mesiac koláč je 7 cm v priemere a 2,5 cm

250 g kolo push mesiac tortu formy 1 libier môže dva koláče , okrúhly mesiac tortu je 12,5 cm v priemere a 1,5 cm

500 g kolo push mesiac tortu formy 1 libier môžete urobiť mesiac tortu , okrúhly mesiac koláč je 16 cm, priemer a výška 2 cm .

250 gramov ručné kotúčové mesiac tortu formy 1 libier môže dva koláče , okrúhly mesiac tortu je 12,5 cm v priemere a 1,5 cm

500 gramov ručné kotúčové mesiac tortu formy 1 libier môžete urobiť 1 mesiac tortu , okrúhly mesiac koláč je 16 cm, priemer a výška 2 cm .

*O zľavy: ak si objednáte viac ako 10pcs, pls kontaktujte nás pred platiť, dáme vám zľavu!!!

Zabezpečujeme dopravu zdarma len v číne post, nie EMS alebo DHL, vďaka !

V www.sarisanci.sk systému, existujú iba v 26 krajinách sú k dispozícii pre Čínu post air mail, ale v skutočnosti, to môže dosiahnuť viac ako 100 krajín, tak sme sa pridať EMS doprava odkaz pre kupujúcich, ktorých krajinách nie sú k dispozícii pre Čínu post air mail v www.sarisanci.sk systému.Vezmite prosím na vedomie, že poštovného Číny post air mail a EMS nie je to isté, budeme loď z položiek podľa Čína Príspevok air mail nie EMS, keď sa rozhodnete EMS doprava zadarmo.


 • materiál: Plastové
 • Nemravný Obrázok: No
 • Druh: Tortu Nástroje
 • Číslo Modelu: s
 • Názov Značky: FANYI
 • Funkcia: Eco-Priateľský
 • Tortu Nástroje Typ: Formy
 • So Sexuálnym Podtextom: No
 • Certifikácia: CIQ


Napísať recenziu

Súvisiace produkty