Dospelý Dieťa Bedwetting Pomočovanie Moču Posteľ Zmáčanie Alarm +Snímač S Objímkou Modrá


Štítky: upozornenie pre dieťa, dospelý dieťa bedwetting, ABDL, abdl plienky pre dospelých, abdl plienky, Dospelý Dieťa Onesie, alarm dieťa, abdl romper, mokrá posteľ, dieťa senzor.

€10.41 €12.54
  • Skladom
  • w535


100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Toto 3-v-1 alarm systém je efektívny a lacný liečbu pre nočné pomočovanie, som.e.bedwetting, bez použitia liekov.Navrhnuté s pokročilými funkciami, to bedwetting alarm kombinuje Hudbu, Vibrácií alebo Multi-LED Svetlo pomôžu aj najhlbšie spáčov prebudí.Prístroj sa skladá z budíka jednotky pripojené k snímača pomocou kábla.

To môže byť použitý pre dieťa bedwetting a dospelých bedwetting

Funkcie:

Mikropočítačové ovládanie pomocou inteligentného dizajnu, Multi-alarm režimy pre vás, vyberte si jednoducho, vrátane hudby, vibráciám a multi-LED svetlo

Vysoká citlivosť a presnosť

Nízka spotreba energie

Indikátor slabej batérie

Jednoduché použitie, jedno tlačidlo prevádzky nastavenie

Snímač s blokantom, Pohodlie pre používateľov

Napájané 2x AAA batérie.(Nie je v cene,balík nie batérií)

Prevádzková teplota: -30℃~60℃

Prevádzková vlhkosť: 5%-95%

Alarm veľkosť jednotky: 8 cm x 5 cm x2.3 cm (cca)

Dĺžka Snímača: 122 cm (cca)

Ako bedwetting alarm funguje:

Bedwetting alarmy sú nevyhnutné pri liečbe bedwetting.Štúdie naznačujú 60-80% dlhodobé liek sadzby, keď sa používa správne.Pre dieťa, ktoré má bedwetting, keď je močový mechúr plný, namiesto toho, aby sa prebudila ísť do kúpeľne alebo "držanie" ako non-bedwetting dieťa robí, močového mechúra uvoľňuje všetky moču do postele.Zdá sa, že tieto deti nervový systém nie reagovať na plný močový mechúr.Dieťa s bedwetting, mozog má naučiť, čo vhodnú odpoveď na plný močový mechúr je.To je miesto, kde bedwetting alarm je užitočné.

A bedwetting (pomočovanie) alarm je prístroj, ktorý vyžaruje sluchové a hmatové pocity v reakcii na mokro.Budík je pripojený na detskú bielizeň alebo pyžamo v oblasti, na ktorú by sa dalo očakávať prvé kvapky moču, byť si všimol.Keď je dieťa právne, alarm robí hlasný hluk upozornenie dieťaťa a jeho/jej rodičia, že zmáčanie dochádza.Teoreticky, dieťa počuje alebo cíti to a učí sa dostať von z postele a vyprázdniť ich moču do wc.Postupne, v priebehu niekoľkých mesiacov, dieťa sa učí reagovať na pocit plného mechúra tým, že pôjdete na záchod pred vypnutie alarmu.

Toto je typ správania klimatizácia.To sa líši od svojvoľne nastavenie budíka ak chcete odísť na určitú dobu alebo rodičov prebudení dieťa, keď sú hore.Najlepší typ klimatizácia je v reakcii na dieťa je plný močový mechúr a močenie, ktoré sa bude líšiť v čase od noci do noci.

Spočiatku rodičia hrajú dôležitú úlohu v vzbudzuje spiace dieťa keď budík má už mimo.Rodičia zvyčajne počuť, alarm prvý.Keď rodič počuje, alarm, mali by rýchlo reagovať na dieťa.Ak dieťa sedí alebo pohybujúce sa v reakcii na hluk, rodič môže len pripomenúť im, čo robiť ďalej — ísť na záchod.Ak dieťa ešte spí zdravo, rodič môže musieť jemne striasť, volať svoje meno, zapnite svetlo alebo robiť čokoľvek iné, čo to znamená vzbudiť ich.

Aby mohli byť efektívne, alarm má pracovať 100% času.

Ak alarm stáva si rozopla si počas noci, dieťa stratí príležitosť na učenie.

Naše bedwetting alarm je stálicou v liečbe bedwetting.Je to jednoduchý krok, že väčšina rodičov si vziať.Žiadny predpis je potrebné a deti nad 6 rokov, môže sa naučiť reagovať

Množstvo: 1 Sada

Poznámka:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.Ďakujeme!

2. Prosím, aby 0.5-1 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Balenie obsahuje:

1 x Alarm Pomočovanie

1 x Snímač

1 x anglický Manuál


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: duai
  • Číslo Modelu: 831E18901
  • Hmotnosť: 118.0oz
  • Množstvo: 1 Sada


Napísať recenziu

Súvisiace produkty