Notebook Batérie Vymeňte Za ASUS M9 Série W7 Série 70-NHQ2B1000M, 90-NDQ1B1000, 90-NDT1B1000Z, 90-NHQ2B1000, A32-M9, A32-W7


Štítky: 5g netgear, asus s400, aircard batérie, asus s300ca, asus x402c, asus s400ca, batéria netgear, mr1100, aircard anténa, vivobook.

€30.23
  • Skladom
  • w667


Fit stroj:

ASUS M9 Série, M9A, M9F, M9J, M9V, W7 Série, W7F, W7J, W7S, W7SG Series notebook batérie

Kompatibilné originálne Batérie Kód:

70-NHQ2B1000M, 90-NDQ1B1000, 90-NDT1B1000Z, 90-NHQ2B1000, A32-M9, A32-W7

Hľadáte najlepšie úplne nové batérie na najobľúbenejším cenu?Tu je na správnom mieste!Ponúkame najvyššiu kvalitu boolclass na najnižšiu cenu najvyššiu úroveň služieb, a to všetko v bezpečné a pohodlné platformu.Notebook batéria pre väčšinu značiek, vrátane Dell, Apple, Compaq , HP, IBM , Lenovo, Fujitsu, Gateway, Sony a Toshiba.

Len aby tu Kúpiť S Istotou:

Vysoká Kvalita: Sme presvedčení, že dostanete nový najvyššej kvality batérií a adaptes za najnižšie ceny.Sme neustále test veľa značiek z prenosných batérií a adaptérov na to, aby sme získali najlepšiu kvalitu batérie a adaptéry pre váš notebook.

Nízka Cena: Ako váš pozri,sme profesionálny notebook bttery a adaptér továreň,nie ako akékoľvek iné wholesales alebo predajca,môžeme zabezpečiť konkurenčné ceny a kvality.

Najlepšie Služby: chcete, dostali sme to.Sme špecializovaný tím služby zákazníkom manažérov, ktorý vám povie, čo chcete vedieť a dať svoje najlepšie nákupné skúsenosti.

Rýchla Doprava: Poskytujeme prepravu batérie ten istý deň, a môžete si vybrať rôzne prepravné spôsoby, ako chcete.Rýchlejší spôsob, ako bude trvať len 2-5 dní po celom Svete.

Ďakujeme, Radi nakupovanie!!!

Dobré Tipy Pre Získanie Maximálna Doba Skladovateľnosti Pre Batérie:

Váš nový notebook, batéria sa dodáva vo vybitom stave a musí byť nabitá pred použitím (pozri počítača manuál pre plnenie pokynov).Pred prvým použitím (alebo po dlhšej dobe skladovania) batérie môže vyžadovať dva až tri nabíjacích/vybíjacích cyklov pred dosiahnutiu maximálnej kapacity.

Keď nabitie notebooku batériu prvýkrát, váš počítač môže naznačovať, že nabíjanie je kompletný len po 10 alebo 15 minút.Je to normálny jav, s nabíjateľné batérie.Jednoducho odstráňte batériu z počítača a opakujte postup nabíjania.

"Je dôležité, aby stave (úplne vybite a potom ho úplne nabite) prenosné batérie každé dva až tri týždne.Ak tak neurobíte, môže výrazne skrátiť životnosť batérie (to neplatí pre Li-Ion prenosných batérií, ktoré nevyžadujú klimatizácia).Na plnenie,stačí spustiť váš prístroj pod batériou napájania, kým sa vypne, alebo kým sa dostanete nízky stav batérie varovanie.Potom nabite batériu je uvedené v používateľskej príručke.

Ak notebook batérie sa nepoužije na mesiac alebo dlhšie, odporúča sa, aby sa to odstránilo zo zariadenia a uložené v pohode, suché, čisté miesto.Je normálne, že náhradný notebook batérie, aby sa stal v teple počas nabíjania a vybíjania.

Nabité notebook výmena batérie bude nakoniec strácajú svoj náboj, ak nepoužité.Preto môže byť potrebné dobiť batérie po dobu skladovania. "


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: A32-M9
  • Package: áno
  • Napätie Batérie: 11.1/10.8 V,
  • Druh: Li-Ion
  • Kompatibilné Značky: ASUS
  • Názov Značky: cmaos


Napísať recenziu

Súvisiace produkty