Krátke vlnové dĺžky quartz vykurovacie teleso lampy infračervené kúrenie


Štítky: quartz vnútorné lampy, quarz infračervené vykurovanie lampa, infračervené infračervené vykurovacie teleso, immersible vykurovacie teleso, ir quartz ohrievač prvok, ceraramic vykurovacie teleso, infračervené farba, mexi vykurovacie teleso, quartz vykurovacie pece, infračervené lampy farba.

€210.49
  • Skladom
  • w87


Poznámka:nákladné a rozmer je iný,môžeme vám wholep ryže.kontaktujte nás, prosím, pred nákupom.Whatsapp/Wechat:86-15150688594 facebook :(www.facebook.com/quartzlamp) Výhody

Infračervené quartz ohrievač trubice majú rôzne materiály ako spoločné quartz ohrievač trubice, halogénové kúrenie trubice a papierové vlákno quartz ohrievač trubice.

Spoločné quartz ohrievač rúrka je vyrobená z mliečnej alebo priehľadné quartz sklo trubice špeciálna technológia a odolnosť hliníkový drôt ako vykurovacej jednotky .Z dôvodu vysokej teploty steny trubice,takže je vhodný len pre krátke vzdialenosti kúrenie.

Halogénové quartz vykurovacie rúrky,to je lístkového v Volfrámových drôtov v quartz trubica , cez lampa drôtu a shell, aby svetlo,rozsah svetlo je 2400-3500km, patrí vákuové vykurovacie rúrky.

Carbon fiber quartz ohrievač rúrka je vyrobená z uhlíkových vlákien vykurovanie odolnosť

Technické parametre

Použitie výrobku

- Ohrievač

- Tvarovanie plastov

- Fľaša fúkanie

- Farba bielizne

- Food catering/spracovanie a pod.

- Pred-vykurovanie PET vykonávať

- Istenie atramentu

- Sušenie v papiereň

- Tvarovanie plastov

- Kremíkových plátkov čipov výrobného procesu v Polovodičových

- A rôzne druhy sušenia

O Produkcii

O Zásielke


  • Druh: Elektrický Ohrievač Časti


Napísať recenziu

Súvisiace produkty