Puk Závesné Hry Vianočné Prispôsobené Butiky Skákacie Šach Ľahký Nádherné Stolové Dosky Hry Detská Narodeninová Párty Darček


Štítky: šatka puk 56, puk puk, HRA, kkkd rýchlo šatka puk, rada rodinné hry, kartová hra, slingpuck, hra puk, super víťaz, hra hokej.

€8.90 €13.91
  • Skladom
  • w920


Odrážky:

1、Vianočné Balenie: Vianočné prispôsobené butiky, najlepšou voľbou pre Vianočné darčeky, skvelého vzhľadu.

2、Pevných Drevených Materiálov: pevný drevený rám a drevené zábavný diely sú šetrné k životnému ochranné, krásne a trvanlivé.Ľahký a kompaktný, ľahko prenosný, môžete hrať na stôl alebo na podlahu kedykoľvek.

3、Zlepšiť Hand-eye Koordináciou: Rýchly pokles je rýchla akčná hra.Zlepšiť detí hand-eye koordináciou, zvýšiť zručnosť v prstoch, a rozšíriť pozornosť detí.

4、Perfektný Dizajn: hladký drevený rám umožňuje ľahko skĺznuť, keď sa hrá a je ľahko nosiť pri cestovaní.Je ideálnou voľbou pre malé priestory a nie sú potrebné batérie.Len sa pozrite na šachovnici hrať s rodinou a priateľmi, zatvorte tabuľka po hraní, ale stane sa okno pre uloženie všetkých ľadovej gule.

5、Vhodné pre: Vhodné pre rodinnú zábavu/narodeninové oslavy/Vianočné darčeky.Športové doskové hry, ideálne rodinné a spoločenské aktivity s deťmi a priateľmi!Deti sa môžu hrať hry s priateľmi, ktorý im môže pomôcť získať spolu viac harmonicky a zvýšiť

Špecifikácia:

Názov: Skákacie Šach

Materiál: drevené materiály

veľkosť:

Veľké: o 54*29.5*2.5 cm/21.26*11.61*0.98 v

Malé: o 35*22*2.5 cm/13.78*8.66*0.98 v

Balenie Zoznam:

Skákacie Šach*1

Šach Kus*10

Lano*2


  • Certifikácia: Čína certifikované (3C)
  • Upozornenie: nejedzte
  • Číslo Modelu: Skákacie šach
  • Vekové Rozpätie: 14 Rokov & Up
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty